Drifti paketid

Broneeri aeg

Drift Bandits Garage - üksik sõit

Üks sõit

- Ühele inimesele

- Sõidu kestvus 8min

Hind:

10€

Sünnipäev

- 10 inimesele

- kestvus kuni 2,5 tundi

- 30 x 5min sõitu

- peoruumi kasutus

Hind:

240€

Drift Bandits Garage - firmaüritused

Drifti võistlus
(8 inimest)

- 8 inimest

- ajakulu orienteeruvalt 2.5h

- tandemvõistlus
- snäkid

Hind:

200€

Snäkkidega:

280€

Drift Bandits Garage - driftivõistluse p

Drifti võistlus
(16 inimest)

- 16 inimest

- ajakulu orienteeruvalt 4h

- tandemvõistlus
- snäkid

Hind:

400€

Snäkkidega:

530€

*Saadaval ka kinkekaardid!

Toitlustus

Toitlustust pakub Veska-Grill&Kohvik ning võimalus on tellida toitlustus ka erimenüü järgi. Lisainfo saamiseks võta ühendust info@driftbandits.ee või +372 5800 3228.

 

Mis on drifti võistlus?
Võistlus algab soojendus sõitudega, kus kõik osalejad saavad sõita 5 min. Seejärel loosime paarid ja alustame paarissõitude võistlusega. Tandem on võistlus, kus kaks sõitjat läbivad raja üheaegselt.

 


Parim selgitatakse kahe sõidu tulemusena nii, et mõlemal juhil on võimalus sõita ees- kui ka järelsõitjana. Võistlejad püüavad saavutada parimat libisemisnurka ja kiirust, tagumine juht püüab alati sõita võimalikult lähedal eessõitjale, eessõitja omakorda püüab tagumisel eest ära sõita. Paarisdrift nõuab juhilt head pingetaluvust.


Pärast esimest sõitu määrab kohtunik punktid paremale sõitjale. Kui paremust ei ole võimalik määrata, on seis 5-5, kui üks teeb spinni või sõidab rajalt välja, saab punktiarvuks 10-0. Seejärel vahetavad juhid kohad ja sõidavad sama rajalõigu läbi veel ühe korra.

 

Sõitja, kes kogus kahe sõiduga enam punkte, pääseb edasi võistlema, vähem punkte kogunud võistleja langeb võistlusest välja. Sellist „kiire surma“ meetodit rakendatakse seni, kuni paremuse järjerstus on selgunud. Võitja selgub finaalvooru paarisõidus, kus kohtuvad viimased kaks veel kaotamata juhti.

*Meie Drift Trike-iga on lubatud sõita isikul, kes on soovitavalt vähemalt 140cm pikk.

Drift Bandits Garage driftikeskus